Vademecum asysty dentystycznej. Profilaktyka w gabinecie (e-book) [epub]

Dostępność: dostępny
Cena: 60,00 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
60.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Publikacja elektroniczna w formacie EPUB  -> dowiedz się jak otwierać pliki ePub

W obecnych czasach, mimo dynamicznego rozwoju i wzrostu znaczenia wielu dziedzin medycyny, wciąż niezbywalne znaczenie ma szeroko pojmowana profilaktyka.

W specjalnościach stomatologicznych obserwujemy prężny rozwój technologii sprzętowych, wprowadzane są kolejne generacje materiałów odtwórczych, modyfikowane techniki obrazowania - równocześnie jednak nadal znaczna część społeczeństwa nie stosuje odpowiednich, zalecanych przez lekarzy dentystów, a realizowanych przez asystę i higienistki zabiegów profilaktycznych, co niestety przyczynia się do rozwoju chorób obejmujących zarówno tkanki zęba jak i przyzębie oraz błonę śluzową jamy ustnej, a w smutnej konsekwencji prowadzi do utraty uzębienia oraz rozwoju chorób ogólnoustrojowych.

 

"Vademecum asysty dentystycznej. Profilaktyka w gabinecie" to książka skierowana do asystentek i higienistek dentystycznych. Napisana w sposób przejrzysty i przystępny dla czytelników, jej treść oparta jest na praktycznej, najbardziej oraz aktualnej wiedzy. Atutem publikacji są także liczne zdjęcia i rysunki.

Książka przyczyni się z pewnością do poszerzenia oraz zaktualizowania wiedzy wszystkich członków stomatologicznego zespołu medycznego w zakresie profilaktyki stomatologicznej.

 

Dlaczego warto zainteresować się tą pozycją:

  • treść książki podparta jest konkretnymi przykładami oraz dużą ilością zdjęć,

  • przemyślany układ rozdziałów, rozbudowana tematyka odnosząca się do większości specjalności stomatologicznych: ortodoncji, imlantologii, periodontologii, gerostomatologii, profilaktyki u dzieci, profilaktyki u kobiet w ciąży, profilaktyki u pacjentów obciążonych

  • by ułatwić korzystanie z vademecum, najważniejsze treści zostały zaznaczone w tekście kolorem oraz umieszczone w ramkach

  • książka została wzbogacona o protokoły profilaktyki biofilmu i kamienia nazębnego oraz pacjenta implantologicznego

Dane techniczne

wersja Elektroniczna (PDF)
Typ produktu E-Booki

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl