Elamed Media Group

Elamed Media Group

Dostarczanie wysokospecjalistycznej wiedzy polskim fachowcom – ta idea przyświeca działaniom Elamed Media Group od początku jej działalności w roku 1992 aż do dziś. 

Lata dziewięćdziesiąte ub. wieku to początek drogi, która od kilkuosobowej zlokalizowanej w Katowicach firmy, przez kolejne lata wyzwań, strategicznych decyzji i realizacji ambitnych celów, doprowadziła firmę do pozycji lidera na rynku wydawnictw specjalistycznych w Polsce.

Na portfolio grupy składa się 25 tytułów branżowych zgrupowanych w dwóch pionach – Przemysł oraz Zdrowie. Czytelnikami czasopism są specjaliści poszukujący inspiracji, możliwości ustawicznego rozwoju i realnego wsparcia w codziennej pracy. Kształt i rozwój merytoryczny czasopism EMG to efekt trwałej, ścisłej współpracy z uznanymi ekspertami krajowymi i zagranicznymi – wybitnymi przedstawicielami świata nauki i  - co szczególnie cenne - doświadczonymi praktykami.

Oprócz czasopism – uzupełniając je w sposób doskonały – EMG wydaje także książki i albumy. W połączeniu z kursami multimedialnymi i webinariami tworzą one zespół nowoczesnych i ergonomicznych narzędzi ułatwiających naszym czytelnikom - klientom podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie praktycznej wiedzy.

EMG organizuje także sympozja, konferencje oraz spotkania warsztatowe, w których co roku uczestniczy ponad 3000 osób. Wiele z tych spotkań może poszczycić się już kilkunastoletnią tradycją. Są one szczególnie cenione przez czytelników.  

Każdego roku  produkty EMG docierają do ponad 300 tysięcy specjalistów w Polsce. Naszą siłę stanowią ludzie - codziennie ponad 100-osobowy zespół rozwija i podnosi wartość portfolio, pracując nad tym, aby każda koncepcja, a w konsekwencji produkt, stanowił synonim rzetelności, fachowości i merytorycznego wsparcia w codziennej pracy zawodowej naszych odbiorców. Konsekwentnie budowane zaufanie do oferowanych produktów przekłada się na stabilną pozycję rynkową Elamed Media Group.

Jesteśmy członkiem najważniejszych organizacji branżowych, w tym m. in.: Związku Kontroli i Dystrybucji Prasy (ZKDP), Izba Wydawców Prasy (IWP) . Współpracujemy z wieloma zaufanymi podmiotami, stawiając na uczciwe i rzetelne relacje biznesowe. EMG jest partnerem cenionych uczelni i stowarzyszeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl