Elamed Media Group

Elamed Media Group

Dostarczanie wysokospecjalistycznej wiedzy polskim fachowcom – ta idea przyświeca działaniom Elamed Media Group od początku jej działalności w roku 1992 aż do dziś. 

            Lata dziewięćdziesiąte ub. wieku to początek drogi, która od kilkuosobowej zlokalizowanej w Katowicach firmy, przez kolejne lata wyzwań, strategicznych decyzji i realizacji ambitnych celów, doprowadziła firmę do pozycji lidera na rynku wydawnictw specjalistycznych w Polsce.

            Na portfolio grupy składają się 24 prasowe tytuły branżowe zgrupowane w dwóch pionach – Przemysł oraz Zdrowie. Czytelnikami czasopism są specjaliści poszukujący inspiracji, możliwości ustawicznego rozwoju i realnego wsparcia w codziennej pracy.

            W pierwszym z pionów można wyróżnić 16 tytułów m.in.: ,,Magazyn Autostrady”, ,,Mosty” ,,Na ratunek” , ,,Promotor BHP” i inne jako liderów grupy. W skład portfolio z pionu medycznego wchodzi 8 tytułów prasowych m.in.: ,,OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny”, ,,TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny”, ,,Rehabilitacja w praktyce” i inne.

Każda z redakcji dokłada starań, aby utrzymywać czasopisma na jak najwyższym poziomie merytorycznym, dzięki temu czytelnicy mają dostęp do najnowszych artykułów poglądowych, prac opisujących ciekawe projekty i nowinki technologiczne. Na bieżąco relacjonowane są wszystkie ważne wydarzenia branżowe, które obejmowane są patronatem medialnym. Redakcje są organizatorami wielu imprez, szkoleń i kongresów, które skierowane są do polskich specjalistów z różnych branż.

            Kształt i rozwój merytoryczny czasopism EMG to efekt trwałej, ścisłej współpracy
z uznanymi ekspertami krajowymi i zagranicznymi – wybitnymi przedstawicielami świata nauki i  - co szczególnie cenne - doświadczonymi praktykami.

            Prócz czasopism – uzupełniając je w sposób doskonały – EMG wydaje także książki
i albumy. W połączeniu z kursami multimedialnymi i webinariami tworzą one zespół nowoczesnych i ergonomicznych narzędzi ułatwiających naszym czytelnikom - klientom podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie praktycznej wiedzy.

Każde z podejmowanych działań jest odpowiedzią na aktualnie zgłaszane zapotrzebowanie Czytelników.

            EMG organizuje także sympozja, konferencje oraz spotkania warsztatowe, w których co roku uczestniczy ponad 3000 osób. Wiele z tych spotkań może poszczycić się już kilkunastoletnią tradycją. Są one szczególnie cenione przez czytelników.  

            Każdego roku  produkty EMG docierają do ponad 300 tysięcy specjalistów w Polsce. Naszą siłę stanowią ludzie - codziennie ponad 100-osobowy zespół rozwija i podnosi wartość portfolio, pracując nad tym, aby każda koncepcja, a w konsekwencji produkt, stanowił synonim rzetelności, fachowości i merytorycznego wsparcia w codziennej pracy zawodowej naszych odbiorców. Konsekwentnie budowane zaufanie do oferowanych produktów przekłada się na stabilną pozycję rynkową Elamed Media Group. Zaufanie klientów i czytelników. Stanowi ukoronowanie ponad 25 lat doświadczenia na krajowym rynku wydawniczym.  Jesteśmy członkiem najważniejszych organizacji branżowych, w tym m. in.: Związku Kontroli i Dystrybucji Prasy (ZKDP), Izba Wydawców Prasy (IWP) . Współpracujemy z wieloma zaufanymi podmiotami, stawiając na uczciwe i rzetelne relacje biznesowe. EMG jest partnerem cenionych uczelni i stowarzyszeń.

            Dynamicznie zmieniające się wymagania rynku wymuszają na Elamed Media Group ciągłe udoskonalanie oferty produktowej i jakości świadczonych usług.  Dlatego w codziennej pracy kładziemy nacisk na systematyczny i przemyślany rozwój aby być krok przed potrzebami naszych klientów, by oferować produkty dostosowane do ich potrzeb. Zawsze patrzymy w przyszłość -  w planach strategicznych EMG ma zamiar realizację nowych projektów, zagospodarowywanie wciąż nowych branż oraz dostarczanie innowacyjnych narzędzi sprzyjających podnoszeniu kwalifikacji polskich specjalistów. Wszystko po to, by klienci mogli jeszcze efektywniej wykorzystywać specjalistyczną wiedzę w codziennej praktyce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl