Wysyłka i koszty dostawy

Dostępne sposoby dostawy w naszym sklepie:

Poczta Polska, paczkomaty InPost, kurier InPost oraz kurier DPD.PRENUMERATA:

Koszty pakowania i wysyłki prenumeraty naliczane są tylko raz podczas zakupu i obejmują dostawę wszystkich wydań czasopisma w ramach zakupionej prenumeraty. Dostawa prenumeraty jest możliwa tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej i jej koszt to 30 zł brutto.

KSIĄŻKI/GADŻETY/EGZEMPLARZE

Koszty pakowania i wysyłki produktów fizycznych innych niż prenumerata (np. książki, DVD, egzemplarze czasopism) naliczane są jeden raz do każdego zamówienia, które nie zawiera żadnego kosztu wysyłki prenumeraty.

 

Pocztex Kurier

15,00 zł brutto

InPost Kurier

InPost Paczkomaty

18,90 zł brutto

15,90 zł brutto

Kurier DPD 24h

21,50 zł brutto
Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od formy płatności, sposobu dostawy oraz rodzaju produktu.

Towar wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Jeżeli zamówienie zostało złożone i opłacone do godziny 12:00 jest spora szansa, że zamówiony towar zostanie wysłany jeszcze tego samego dnia.

O nadaniu przesyłki zostaniesz poinformowany mailowo. Po opuszczeniu magazynu dostawa paczki trwa od 1 do kilku dni w zależności od formy wybranej dostawy.

Paczkomat/Kurier InPost 1-2 dni robocze
Pocztex Kurier 24h  1-2 dni robocze
Kurier DPD 1-2 dni robocze
Poczta Polska (wysyłka pierwszego egzemplarza prenumeraty) do 7 dni roboczych


WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ ZA GRANICĘ

Realizujemy zamówienia produktów poza granice kraju. Koszty pakowania i wysyłki zagranicznej na terenie Europy wynoszą dwukrotność kosztów wysyłki krajowej, natomiast poza Europą - trzykrotność kosztów wysyłki krajowej. W takim przypadku prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Jeśli posiadają Państwo dodatkowe pytania dotyczące terminu realizacji zamówienia bądź kosztów pakowania i wysyłki, serdecznie zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta: tel. 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl.
Pracownicy Działu Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl