Neurorehabilitacja (e-book) [epub]

Dostępność: dostępny
Cena: 90,00 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
90.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Publikacja elektroniczna w formacie EPUB  -> dowiedz się jak otwierać pliki ePub

Monografia zawierająca kompleksową wiedzę z zakresu rehabilitacji osób z dysfunkcjami układu nerwowego. Przydatna dla osób zajmujących się leczeniem i rehabilitacją pacjentów po urazach i zatruciach układu nerwowego.

Kompleksowe opracowanie
W książce opracowane zostały liczne tematy, które podzielono na 6 przejrzystych rozdziałów, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz interesujące zagadnienie. Tematy, które znajdziesz w książce, to m.in.:
Diagnostyka na potrzeby rehabilitacji neurologicznej; szczegółowe omówienie zagadnień takich jak plastyczność układu nerwowego, spastyczność.
Nowoczesne metody wspomagające neurorehabilitację.
Rehabilitacja w uszkodzeniach mózgowia (omówienie skutecznych metod rehabilitacyjnych u pacjentów po przebytym udarze, z urazami czaszkowo-mózgowymi, z problemami onkologicznymi czy w stwardnieniu rozsianym).
Rehabilitacja w urazach i chorobach rdzenia kręgowego.
Rehabilitacja w chorobach obwodowego układu nerwowego i mięśni.
Dokumentacja przebiegu rehabilitacji.

Praktyczna wiedza
Publikacja stanowi zbiór cennych wskazówek i materiałów służących do diagnostyki i rehabilitacji pacjenta z dysfunkcjami układu nerwowego. W książce znajdują się także cenne materiały do oceny efektów leczenia. Wśród nich m.in. przydatne kwestionariusze (m.in.: Pomiar Niezależności Funkcjonalnej, Skandynawska Skala Udarów, Skala Orgogoza) i wytyczne (np. Leczenie farmakologiczne spastyczności). Całość stanowi cenny materiał, co ułatwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Dla kogo?
Głównymi adresatami tej książki są: lekarze specjaliści i specjalizujący się w dziedzinie neurologii oraz rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuci, lekarze pracujący i specjalizujący się w pediatrii i neurochirurgii, neuropsycholodzy. Z całą pewnością mogą z niej korzystać fizjoterapeuci i lekarze innych specjalności, może też być przydatna w szkoleniu przeddyplomowym i podyplomowym. Zainteresuje ona także psychologów, studentów psychologii, logopedów i osoby specjalizujące się w neurologopedii, studentów medycyny, fizjoterapii, wychowania fizycznego.

 

Szczegóły publikacji:
Tytuł: Neurorehabilitacja 
Autor: Józef Opara
Wydawnictwo: Elamed Media Group
Liczba stron: 440
ISBN: 978-83-65883-02-5
Język wydania: polski
Data wydania: 2017 r.

Dane techniczne

wersja Elektroniczna (PDF)
Typ produktu E-Booki

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl