Magazyn Autostrady | PRENUMERATA

Dostępność: dostępny
Cena: 253,00 zł 253.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Magazyn Autostrady

To miesięcznik, który jest pomocnym i niezbędnym narzędziem w poznawaniu najnowszych trendów w branży drogowej. Misją czasopisma jest dostarczanie praktycznej, sprawdzonej, popartej przykładami wiedzy z zakresu szeroko pojętego budownictwa drogowego.

Tematyka magazynu:

Materiały – w tym dziale prezentujemy problemy i rozwiązania związane z doborem oraz użytkowaniem materiałów stosowanych w budownictwie drogowym. Geosyntetyki, mieszanki mineralno-asfaltowe, chemia budowlana nie mają przed nami tajemnic.

Inżynieria ruchu drogowego – dział poświęcony konkretnym sposobom rozwiązywania problemów, przed którymi stają projektanci dróg w Polsce i na świecie. Prezentujemy bezpieczne przejścia dla pieszych, nowoczesne skrzyżowania, metody upłynniania transportu publicznego, a także stosowane systemy ITS i ich wpływ na sytuację drogową.

Technologie/innowacje – opisujemy i analizujemy już stosowane rozwiązania lub te, które dopiero mogą zostać wprowadzone w budownictwie drogowym.

Badania i analizy – dział przeznaczony dla przedstawienia konkretnych badań, które mogą pomóc przy realizacji projektów drogowych. Znajdują się tutaj m.in.: badania wytrzymałości betonu, analizy wytrzymałościowe nawierzchni drogowej oraz przydatne uwagi dla projektantów, którzy chcą wykorzystać konkretny rodzaj materiału w swoich realizacjach.

Poza już wymienionymi działami znajdą Państwo także: najnowsze wydarzenia, ciekawe wywiady oraz przeglądy materiałów i technologii.

Kadra Naukowa:

Czasopismo tworzone jest przez największe autorytety z zakresu budownictwa drogowego w Polsce. Naszą kadrę naukową reprezentują przedstawiciele najważniejszych uczelni technicznych w Polsce, co jednocześnie stanowi o naszej sile i wartości. Ponadto zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi autorami, a nowoczesny model zarządzania magazynem tylko taką współpracę ułatwia.

Dodatkowe korzyści tylko dla prenumeratorów:

- dostęp online do wszystkich wydań archiwalnych czasopisma od 2012 roku;
- co najmniej 3 lata gwarancji niezmiennej ceny na Twoją prenumeratę.

 

Szczegóły publikacji:

Tytuł: Magazyn Autostrady
Liczba stron (ok.): 90
Rok założenia czasopisma: 2002

Format: 204 x 290 mm
Okładka: miękka
Język wydania: polski
Periodyzacja: miesięcznik

Czas trwania prenumeraty: rok (9 wydań)

 

Dane techniczne

Typ produktu Czasopisma

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl