MOSTY | PRENUMERATA

Dostępność: dostępny
Cena: 195,00 zł 195.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

MOSTY

To kwartalnik, który jest znakomitym źródłem informacji dla projektantów, inwestorów oraz wykonawców. To także doskonała platforma mediowa dla firm dostarczających materiały, komponenty i technologie dla branży mostowej.

Czasopismo poświęcone jest projektowaniu, budowie, wyposażeniu i utrzymaniu mostów, wiaduktów i kładek dla pieszych. Zawiera opisy wykonywanych projektów krajowych i zagranicznych, jak również relacje z placów budowy, informacje o nowych materiałach, technologiach i narzędziach stosowanych w nowoczesnym mostownictwie.

MOSTY to dwumiesięcznik o charakterze informacyjno-opiniotwórczym poruszający problemy środowiska mostowców. Odbiorcami MOSTÓW są inżynierowie, projektanci, jak i wykonawcy inwestycji mostowych oraz przedstawiciele administracji państwowej.

Dlaczego warto prenumerować MOSTY?

Praktyczne porady
Unikaj błędów i stosuj sprawdzone materiały i rozwiązania. Co dwa miesiące znajdziesz przydatne wskazówki, które pomogą Ci w codziennej pracy.

Inspirujące projekty
Przeczytaj o najciekawszych projektach inżynierskich realizowanych lub zgłaszanych do konkursów. Ułatwiaj sobie pracę i dowiedz się o problemach, z którymi borykają się inni projektanci oraz zapoznaj się z rozwiązaniami zastosowanymi w projektach obiektów.

Najciekawsze realizacje
Zainspiruj się i sprawdź, jakie pomysły na projekty i ich wykonie mają inni. Z nami dowiesz się, jak przebiegają najważniejsze budowy inżynierskie obiektów mostowych w kraju i zagranicą.

Forum dyskusyjne
Sprawdź, o czym aktualnie mówi się w branży. W każdym numerze naszego czasopisma znajdziesz opinie ekspertów poświęcone najważniejszym wydarzeniom w budownictwie mostowym

Dzięki „Mostom” poznasz wady i zalety materiałów budowlanych i dowiesz się, jakie tworzywa są najczęściej wykorzystywane w branży.
Czytaj i sprawdzaj najbardziej skuteczne metody diagnozowania nieprawidłowości w funkcjonowaniu obiektów inżynierskich
Dowiesz się, jak wykorzystywać nowoczesne technologie w projektowaniu i budowaniu mostów.
Zapoznaj się z nowelizacjami przepisów i przydatnymi poradami dotyczącymi ważnych problemów w budownictwie mostowym.

Tematyka magazynu:

Realizacje – w tym dziale prezentujemy i opisujemy zrealizowane obiekty mostowe. Prezentujemy obiekty mostowe, kładki pieszo-rowerowe wraz z opisem wykorzystanych technologii.

Inwestycje– dział poświęcony konkretnym sposobom rozwiązywania problemów, przed którymi stają projektanci mostów w Polsce i na świecie. 

Technologie/innowacje – opisujemy nowoczesne i innowacyjne sposoby rozwiązań w budownictwie mostowym jak również analizujemy i oceniamy stosowane i popularne rozwiązania 

Diagnostyka

Budownictwo tunelowe

Eurokody

Projektowanie

Poza już wymienionymi działami znajdą Państwo także: najnowsze wydarzenia, ciekawe wywiady oraz przeglądy materiałów i technologii.

Kadra Naukowa:

Czasopismo charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym. Współpracujemy z największymi autorytetami z dziedziny mostownictwa, m.in. z prof. Arkadiuszem Madajem, przewodniczącym Związku Mostowców RP, prof. Wojciechem Radomskim, prof. Janem Biliszczukiem i prof. Tomaszem Siwowskim.

Dodatkowe korzyści tylko dla prenumeratorów:

- dostęp online do wszystkich wydań archiwalnych czasopisma od 2012 roku;
- co najmniej 3 lata gwarancji niezmiennej ceny na Twoją prenumeratę.

 

Szczegóły publikacji:

Tytuł: Mosty
Liczba stron (ok.): 100
Format: 330 x 232 mm
Okładka: miękka
Język wydania: polski
Periodyzacja: kwartalnik

Czas trwania prenumeraty: rok (4 wydania)

 

 

Dane techniczne

Typ produktu Czasopisma

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl