OPM - Ogólnopolski Przegląd Medyczny | PRENUMERATA

Dostępność: dostępny
Cena: 290,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
290.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

- dwumiesięcznik z wieloletnią tradycją, w którym znajdziesz informacje niezbędne podczas prowadzenia inwestycji szpitalnych;
- pomocny podczas budowy czy modernizacji szpitali i oddziałów szpitalnych;
- zawierający wskazówki dotyczące optymalnego wyposażenia jednostek ochrony zdrowia w aktualnie dostępną na rynku aparaturę medyczną;
- publikujący artykuły opracowywane przez ekspertów ochrony zdrowia – praktyków z wieloletnim doświadczeniem.

 

- Co dwa miesiące otrzymasz do ręki dawkę wiedzy na temat aktualnie stosowanych technik i metod medycznych.
- Poszerzysz swoją wiedzę w zakresie nowoczesnych technologii medycznych oraz organizacji i funkcjonowania poszczególnych oddziałów szpitalnych.
- Poznasz opinie ekspertów na temat rozwiązań technologicznych, infrastrukturalnych i architektonicznych stosowanych w szpitalach.
- Zdobędziesz dostęp do wiedzy na temat zarządzania jednostkami ochrony zdrowia, do interpretacji aktualnych zapisów prawnych oraz zagadnień związanych z finansowaniem.
- Jako prenumerator otrzymasz dodatkowo wydanie roczne „OPM” pt. „Poradnik Inżyniera Klinicznego”.
- Zyskasz rabat na książki medyczne wydawane przez Elamed Media Group oraz konferencje organizowane przez redakcję „OPM”.

 

Aktualności w ochronie zdrowia - Przegląd najważniejszych zagadnień i wydarzeń medycznych z ostatnich 2 miesięcy.

Rozmowa numeru
-
Wywiady z wiodącymi przedstawicielami rynku medycznego: dyrektorami szpitali, szefami towarzystw naukowych i kierownikami klinik.

Temat numeru - Artykuł przewodni, który szczegółowo opisuje wybrane zagadnienia interesujące dla osób odpowiedzialnych za przygotowywanie i realizację inwestycji medycznych.

Technika — Technologia - Nowości dotyczące wyboru, wdrażania i funkcjonowania innowacyjnych technik i technologii medycznych.

Infrastruktura — Architektura - Propozycje rozwiązań infrastrukturalnych oraz architektonicznych w jednostkach ochrony zdrowia oraz raporty z najważniejszych inwestycji medycznych.

Prawo — Finanse — Zarządzanie - Praktyczne wskazówki i interpretacje prawne oraz zagadnienia związane z zarządzaniem szpitalami oraz finansowaniem ich.

 

Od redaktora naczelnego

Szanowni Państwo
Serdecznie zachęcam Państwa do prenumeraty czasopisma „Ogólnopolski Przegląd Medyczny”. Współpraca z gronem znakomitych publicystów, autorów publikacji, analiz i innych materiałów, sprawia, że dwumiesięcznik staje się narzędziem przydatnym w codziennej pracy osób odpowiedzialnych za inwestycje szpitalne.
Jednocześnie ważne jest dla nas, aby stale się rozwijać, uczyć tworzyć wspólnie, także z Państwa udziałem, nowe projekty oraz inicjatywy, które budują i wspierają nasze środowisko. By to osiągnąć, sięgamy po teksty uznanych fachowców, którzy chcą i potrafią podzielić się własnymi doświadczeniami, i którzy wiedzą, że dzieląc się przemyśleniami i koncepcjami, wzmacniają branżę ochrony zdrowia.
Inżynieria medyczna i współistniejące z nią dziedziny nauki i techniki stanowią specyficzny konglomerat rozwiązań spotykanych zarówno w otaczającej nas rzeczywistości, jak i charakterystycznych tylko dla medycyny, dlatego jesteśmy pewni, że pasjonujących zagadnień nie zabraknie. Staramy się, by podawać je Państwu w stale ulepszanej i rozwijającej się formule.

 

Marek Piotrowski
redaktor naczelny „OPM”,
kierownik Działu Aparatury Medycznej
Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Szczegóły publikacji:
Tytuł: Ogólnopolski Przegląd Medyczny
Liczba stron (ok.): 86
Rok założenia czasopisma: 1992
Format: 204 x 290 mm
Okładka: miękka
Język wydania: polski
Periodyzacja: dwumiesięcznik

Czas trwania prenumeraty: rok (7 wydań)

 
Prenumerata wysyłana jest od bieżącego numeru.
W przypadku chęci zamówienia numerów archiwalnych prosimy o kontakt
z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 32 788 51 28 lub pisząc na adres dok@elamed.pl

Zamówienia takie będą realizowane w miarę dostępności numerów archiwalnych.

Dane techniczne

Typ produktu Czasopisma

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl