Kardiologia psów i kotów w praktyce

Dostępność: brak towaru
Cena: 84,00 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
84.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 Kup e-book! 

 

„Kardiologia psów i kotów w praktyce”, która powstała pod redakcją dr hab. Agnieszki Noszczyk-Nowak, prof. UPWr.

Proponowana pozycja jest wyjątkowa, ponieważ kardiologia psów i kotów jest specjalizacją rozwijającą się bardzo dynamicznie, a lekarze weterynarii oraz ich pacjenci z roku na rok mają do dyspozycji coraz nowocześniejsze i dokładniejsze narzędzia diagnostyczne, innowacyjne leki i terapie niefarmakologiczne. Doświadczenie zebrane w gabinecie weterynaryjnym, a także na sali wykładowej, pozwoliło autorom na zebranie wielu doświadczeń. Przez kilka lat na łamach czasopisma „Weterynaria w Praktyce” ukazywały się artykuły autorstwa prof. Noszczyk-Nowak oraz wspaniałych lekarzy i naukowców, z którymi Pani Profesor ma przyjemność współpracować. Autorzy przybliżając Państwu nowe metody diagnostyki i terapii chorób serca u psów i kotów oraz ciekawe (ale też trudne) przypadki kliniczne, które nie raz stanowiły do nich wyzwanie.
Mamy nadzieję, że, zebrane w książkę, będą stanowić dla Państwa cenne źródło wiedzy i inspiracji, a zagadki elektrokardiograficzne będę pewną formą zabawy.

 

Dr hab. Agnieszka Noszczyk-Nowak, prof. UPWr.
Uzyskała dyplom lekarza weterynarii w 2003 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów wyższych, rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Klinka Chorób Koni, Psów i Kotów.
Od lat zajmuje się szkoleniem lekarzy weterynarii z kardiologii weterynaryjnej, w szczególności z zakresu diagnostyki i leczenia zaburzeń rytmu serca psów i kotów.
Jest czynnym lekarzem weterynarii, na co dzień przyjmującym zwierzęta z problemami kardiologicznymi w Specjalistycznej Pracowni Kardiologicznej Katedry Chorób Wewnętrznych z Klinika Chorób Koni, Psów i Kotów Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Kardiologów Weterynaryjnych (ESVC) oraz Sekcji Zaburzeń Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Dane techniczne

Typ produktu Książki

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl