Gwinty - rodzaje, wymiary, podstawowe obliczenia

Dostępność: dostępny
Cena: 110,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
110.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Jedyny na rynku poradnik, który prezentuje najważniejsze informacje dotyczące produkcji i zastosowania gwintów.
Zawiera bardzo rozbudowaną bazę danych, obejmującą 40 rodzajów gwintów, opracowaną na podstawie norm krajowych i międzynarodowych. W przejrzystych tabelach podano graniczne wartości tolerowanych wymiarów gwintów, co ułatwia ich bezpośrednie wykorzystanie w praktyce inżynierskiej.
200 stron praktycznej wiedzy!

 
"Opracowanie obejmuje bardzo rozbudowaną bazę danych podanych dla najczęściej stosowanych w praktyce klas dokładności w postaci granicznych wartości tolerowanych wymiarów gwintów obliczonych na podstawie, w wielu przypadkach, trudno dostępnych norm zagranicznych. Ważnym uzupełnieniem zawartości opracowania jest opis podstawowych elementów gwintu i definicje jego wymiarów, rozdziały dotyczące jakości łączników połączeń gwintowych i materiałów na ich wykonanie oraz podstawowe zagadnienia związane z obliczaniem i analizą połączeń śrubowych. Dane przedstawione w formie tabel i rysunków ułatwiają bezpośrednie ich wykorzystanie, np. przy projektowaniu narzędzi, doborze odpowiedniej metody wykonania, sprawdzenia wymiarów śruby lub nakrętki, itp. 
 
Książka w zaprezentowanej formie pozwoli czytelnikowi w łatwy sposób, nie tylko poznać prezentowane zagadnienia, ale również otrzymuje on szeroki zakres literatury źródłowej z podjętej dziedziny badań. 
 
Autora, na podstawie Jego publikacji i wieloletniej działalności jako nauczyciela akademickiego, należy uznać za specjalistę w zakresie tematyki opracowania."
 
Prof. dr hab. inż. Bogdan Posiadała 
Instytut Mechaniki i Podstaw Konstrukcji Maszyn – Politechnika Częstochowska

---------------------------------------------------------------------

FASTENER to jedyny na polskim rynku magazyn branży elementów złącznych! Każde wydanie to zestaw praktycznych treści, branżowych nowości i wydarzeń.
Czasopismo jest bezpłatne, dostępne w wersji papierowej lub online.

Dane techniczne

Typ produktu Książki

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl