Promotor BHP | PRENUMERATA

Dostępność: dostępny
Cena: 169,00 zł 169.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 Miesięcznik dla osób zawodowo dbających o bezpieczeństwo pracowników – właścicieli i kadry kierowniczej firm, służb pracowniczych, safety managerów, specjalistów ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, społecznych inspektorów pracy, zaopatrzeniowców, hurtowników, a także sprzedawców sprzętu BHP i ppoż. oraz przedstawicieli inspekcji pracy, instytutów medycyny pracy i urzędu dozoru technicznego.

Co miesiąc docieramy do ponad 6000 specjalistów! 

DOBRE PRAKTYKI BHP
Dowiesz się, jak wybrane przedsiębiorstwa budują kulturę bezpieczeństwa oraz dbają o przestrzeganie przepisów BHP. Przeczytasz również obszerne opisy studiów przypadków z polskich firm. Prześledzisz dokładne analizy wypadków przy pracy – ich przyczyny, przebieg oraz wnioski powypadkowe.

BEZPIECZEŃSTWO
Poznasz szereg narzędzi, które pozwolą Ci efektywnie zadbać o bezpieczeństwo pracowników, np. algorytmy działania, listy kontrolne. Uzyskasz szersze spojrzenie na kwestie bezpieczeństwa dzięki artykułom poświęconym psychologii w BHP czy ergonomii  

ASPEKTY PRAWNE
Będziesz na bieżąco informowany o zmianach w prawie pracy, unijnym i krajowym. Przeczytasz komentarze ekspertów do przepisów i norm z zakresu ochrony pracy. Swoją praktyczną wiedzą na łamach czasopisma dzielą się profesjonaliści – praktycy oraz uznani pracownicy naukowi.

ANALIZA ZAGROŻEŃ
Poznasz zagrożenia, jakie mogą wystąpić na poszczególnych stanowiskach pracy oraz dowiesz się, w jaki sposób najlepiej im zapobiegać.

TYLKO U NAS! PRZEGLĄD PORÓWNAWCZY PRODUKTÓW BHP
Na łamach czasopisma publikowane są kompleksowe przeglądy ŚOI, dzięki którym dobierzesz produkty najlepiej odpowiadające określonym kryteriom.


PRENUMERATORZY MAJĄ TANIEJ!
Specjalistyczne publikacje z zakresu BHP kupisz w specjalnej, niższej cenie. Status prenumeratora gwarantuje również zniżki na udział w szkoleniach i konferencjach.


Miesięcznik „Promotor BHP” przeznaczony jest dla osób zawodowo dbających o bezpieczeństwo pracowników – właścicieli i kadry kierowniczej firm, służb pracowniczych, safety managerów, specjalistów ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, społecznych inspektorów pracy, zaopatrzeniowców, hurtowników, a także sprzedawców sprzętu BHP i ppoż. oraz przedstawicieli inspekcji pracy, instytutów medycyny pracy i urzędu dozoru technicznego. 


"Promotor BHP" to nie tylko merytoryczne czasopismo! Redakcja organizuje w ciągu roku szereg specjalistycznych konferencji poświęconych BHP w różnych gałęziach przemysłu: budownictwie, spawalnictwie czy górnictwie. Bądź na bieżąco z aktywnościami redakcji - zaglądaj regularnie na promotor.elamed.pl!

____________________________________

"Od czasu pojawienia się na branżowym rynku wydawniczym, „Promotor BHP” stanowi jedną z ważniejszych i ciekawszych pozycji. Zawiera nie tylko publikacje z zakresu BHP, ale również interpretację aktualnych wymagań prawnych w dziedzinie BHP, przeglądy obejmujące porównanie i ocenę ŚOI dostępnych na polskim rynku. „Promotor BHP” to również źródło informacji o szkoleniach i konferencjach z tematyki BHP. Czasopismo stanowi przyjazne narzędzie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych nowościami i praktycznym podejściem w dziedzinie BHP."

Andrzej Kowalkow
Członek Komitetu Technicznego nr 276 ds. Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym w Warszawie, współwłaściciel Biura Usługi Doskonalenia Zarządzania i Organizacji „SYSTEM”.


Podstawowe dane:
Periodyzacja: miesięcznik
Ilość wydań w prenumeracie rocznej: 8 wydań
Format: 204x290 mm
Ilość stron: 68 str.
Issn: 1426-6660
Rok wydania: od 1996 r.

Dane techniczne

Typ produktu Czasopisma

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl