Drogi Publiczne | PRENUMERATA

Dostępność: dostępny
Cena: 139,00 zł 139.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

 

"Drogi Publiczne" to kolejna pozycja wydawnicza stworzona przez redakcję uznanego na rynku 'Magazynu Autostrady'. Tytuł powstał w odpowiedzi na potrzeby osób na co dzień zawodowo związanych z zarządzaniem i utrzymaniem dróg ogólnego użytku publicznego.

 

Misją nowego czasopisma jest dostarczanie praktycznej, sprawdzonej, popartej przykładami wiedzy z zakresu szeroko pojętego budownictwa drogowego. Na łamach pisma sprawdzone produkty i technologie, a także innowacyjne rozwiązania znajdujące zastosowanie podczas projektowania i wykonywania jezdni, poboczy, chodników, ścieżek rowerowych, czy też torowisk pojazdów szynowych znajdujących się w obrębie pasa.

 

Głównymi odbiorcami kwartalnika są zarówno zarządcy dróg gminnych, powiatowych oraz wojewódzkich, jak i pracownicy urzędów miast, gmin czy starostw powiatowych odpowiedzialni za inwestycje infrastrukturalne w swoim regionie.

 

Pismo dociera także do zarządców odpowiedzialnych za opracowanie projektów planów rozwoju sieci drogowej oraz projektów planów finansowania budowy, utrzymania i ochrony infrastruktury drogowo-mostowej.

Aby uczynić „Drogi Publiczne” narzędziem faktycznie pomocnym w codziennej pracy, drukowane są w poręcznym, łatwiejszym do przechowywania i transportowania formacie B5.

 

 

 

Szczegóły publikacji:

Tytuł: Drogi Publiczne
Liczba stron (ok.): 90
Rok założenia czasopisma: 2020

Format: 170 x 248 mm
Okładka: miękka
Język wydania: polski
Periodyzacja: kwartalnik

Czas trwania prenumeraty: rok (4 wydania)

 

Dane techniczne

Typ produktu Czasopisma

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl