Nowoczesne Hale | PRENUMERATA

Dostępność: dostępny
Cena: 108,00 zł 108.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

W każdym numerze kwartalnika znajdziesz:

- praktyczne wskazówki dotyczące projektowania i budowy obiektów;
- przykłady rozwiązań konstrukcyjnych;
- analizy zagadnień prawnych;
- opisy materiałów budowlanych.

Prenumerata czasopisma "Nowoczesne Hale" to nie tylko gwarancja regularnego otrzymywania poszczególnych wydań, ale również szereg dodatkowych korzyści!

3 lata gwarancji niezmiennej ceny - jeśli zdecydujesz się na prenumeratę ciągłą możesz mieć pewność, że przez kolejne 3 lata nie zapłacisz za nią więcej.

Rabat na wszystkie nasze produkty - korzystając z naszej prenumeraty dostajesz rabat do 20% na wszystkie produkty książkowe i multimedialne oraz konferencje i szkolenia.

Dostęp do archiwalnych numerów czasopisma - decydując się na prenumeratę czasopisma, dostajesz dostęp do wszystkich archiwalnych materiałów od 2012 roku w formie elektronicznej.

 

Redaktorem naczelnym czasopisma jest dr inż. Andrzej Czemplik, który czuwa nad wysokim poziomem merytorycznym czasopisma..

 

dr inż. Andrzej Czemplik

Dr inż. budownictwa, adiunkt na Politechnice Wrocławskiej. Autor ponad 60 publikacji naukowych i inżynierskich z zakresu budownictwa, współautor kilkudziesięciu ekspertyz budowlanych. Kierownik budowy, inspektor nadzoru inwestorskiego, menedżer budowy ponad dwudziestu dużych inwestycji, głównie zakładów produkcyjnych. Projektant konstrukcji budowlanych.  Absolwent amerykańskiej podyplomowej szkoły zarządzania - stypendysta USAID. Członek Sekcji Inżynierii Przedsięwzięć Budowlanych KILiW PAN, laureat corocznej nagrody PZiTB im. prof. Aleksandra  Dyżewskiego w zakresie naukowym, w roku 2011.

 

Podstawowe dane:
Periodyzacja: kwartalnik
Ilość wydań w prenumeracie rocznej : 4 wydania
Format: 204x290 mm
Ilość stron: 80 str
Issn:1899-8224
Rok wydania : od 2008 r.

 

Dane techniczne

Typ produktu Czasopisma

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl