Raport. Rynek obróbki stali w Polsce 2019

okładka RAPORT.jpg
  • nowość
Dostępność: dostępny
Cena: 184,00 zł 184.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

 

Raport. Rynek obróbki stali w Polsce 2019 przedstawia nie tylko szeroką charakterystykę sektora obróbki stali w 2018 roku, ale daje także możliwość prześledzenia zmian, jakie nastąpiły w ciągu ostatnich pięciu lat. Jest to unikalne źródło informacji dające możliwość oceny stanu obecnego oraz wskazujące trendy występujących zmian. Może być podstawą różnorodnych analiz i ułatwiać wszelkie decyzje o charakterze biznesowym.


Adresowany jest zatem do kadry zarządzającej firm produkcyjnych przemysłu metalowego, przedstawicieli firm reprezentujących m.in. takie branże jak: automotive, budowlana, telekomunikacyjna, przemysł RTV i AGD, stoczniowy, lotniczy, elektryczny i energetyczny, a także do kadry naukowej i dydaktycznej polskich uczelni. Będzie z pewnością interesujący również dla stałych czytelników czasopisma „STAL Metale & Nowe Technologie”.

Analiza polskiego rynku obróbki stali została wykonana na podstawie obszernych ankiet przeprowadzonych w ponad 480 podmiotach, a wśród respondentów dominowali właściciele, prezesi i dyrektorzy przedsiębiorstw.
Prezentowany raport zawiera bardzo różnorodne i wiarygodne dane. Dotyczą one lokalizacji i profilu działalności firm, ich wielkości, branż będących adresatami usług oraz skali wykorzystania parku maszynowego. Zaprezentowane dane zostały wsparte analizami i artykułami tematycznymi przygotowanymi przez wybitnych specjalistów ze świata nauki i przemysłu.

Artykuły tematyczne dotyczą problematyki technologii stosowanych w obróbce stali: cięcia, kształtowania i łączenia, obróbki i zabezpieczania powierzchni oraz obróbki cieplnej. Poruszane są w nich również zagadnienia dotyczące: metrologii, transportu i magazynowania, inwestycji, funkcjonowania biur konstrukcyjnych i projektowych, zapewniania jakości oraz Przemysłu 4.0.

Głównym celem raportu jest prezentacja i analiza danych oraz wskazanie tendencji rozwojowych przedsiębiorstw polskiego przemysłu metalowego. Poszerza to z pewnością wiedzę na temat sektora obróbki stali i może być podstawą do podejmowania trafnych decyzji w obszarze operacyjnego i strategicznego zarządzania przedsiębiorstwami. 

Dane techniczne

Typ produktu Książki

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl