Pielęgniarstwo w Stanach Nagłych | zestaw wydań 2018-2019

Dostępność: dostępny
Cena: 99,00 zł 99.00
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw obejmuje 8 wydań od początku powstania czasopisma: trzy wydania z 2017, cztery wydania z 2018 i jedno wydanie z 2019 roku. 
Ponad 500 stron wiedzy specjalistycznej!

Choć zawody pielęgniarki/pielęgniarza oraz położnej/położnego mające do czynienia z pacjentem w stanach nagłych są samodzielne, a do tego obciążone dużą odpowiedzialnością, to do tej pory nie wydano czasopisma edukującego i jednoczącego to środowisko.

Dlatego też za zasadne uznaliśmy stworzenie magazynu dedykowanego pielęgniarkom/pielęgniarzom oraz położnym pracującym przede wszystkim w Izbach Przyjęć, Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, Oddziałach Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej (oraz wszędzie tam, gdzie występuje duże ryzyko stanu nagłego u pacjenta).

Misją tego kwartalnika będzie zaangażowanie w doskonalenie zawodowe poprzez propagowanie wiedzy z zakresu intensywnej opieki. W magazynie pragniemy publikować zalecenia postępowania, zgodne z aktualnymi wytycznymi, oraz praktyczne informacje przydatne w codziennej pracy pielęgniarki i położnej. Celem nowo powstającego czasopisma będzie także integracja środowiska pielęgniarskiego.

Dodatkowe korzyści dla prenumeratorów:
- algorytmy postępowania w przystępnej formie kart,
- 3 lata gwarancji niezmiennej ceny na Twoją prenumeratę,
- zniżki na produkty dodatkowe: książki oraz szkolenia,
- forum wymiany poglądów dla pielęgniarek i położnych.

Dane techniczne

Typ produktu Czasopisma

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl