Posadź z nami las!
Posadź z nami las!

Posadź z nami las! 

Jesień 2022 jest dla nas wyjątkowym okresem. Właśnie teraz obchodzimy nasz jubileusz  30-lecia istnienia wydawnictwa Elamed Media Group! Chcąc uhonorować odpowiednio ten czas, przygotowaliśmy wiele ciekawych inicjatyw, które pozwolą świętować Wam z nami. Chcemy, aby 30 lat naszej działalności zostało zwieńczone czymś wyjątkowym, co pozostawi po sobie ślad na kolejne lata.  

30 lat minęło! 

To już 30 lat odkąd funkcjonujemy na rynku wydawniczym, dostarczając merytoryczne oraz sprawdzone publikację, opracowywane przez najlepszych specjalistów z kilku różnych branż. 30 lat to piękny wiek, dlatego ten moment zasługuje na odpowiednią celebrację. Mamy nadzieję, że będziecie świętować razem z nami! 

Ziemię mamy tylko jedną 

Dzięki naszym wartością, udało nam się zmienić proces wydawniczy, poprzez korzystanie z ekologicznego papieru oraz wykorzystywanie opakowań przyjaznych środowisku. Inicjatywy zgodne z przekonaniami wdrażamy również w życiu biurowym, propagując wśród naszych pracowników dobre wzorce postępowania i wyrabiając nowe nawyki.  

Dzięki zmianie papieru, wykorzystywanego do druku czasopism, udaje nam się ratować kilkaset drzew w miesiącu, które biorą udział w produkcji tlenu oraz pomagają w oczyszczaniu atmosfery. Drzewa to także schronienie dla wielu dzikich zwierząt oraz ptaków. Odgrywają również ważną rolę w zapobieganiu globalnemu ociepleniu.  

Na przykład, dąb może odparować nawet 400 litrów wody dziennie, co pozwala na zmniejszenie temperatury powietrza nawet o 4 stopnie Celsjusza, a jego cień może dać ukojenie niejednemu wędrowcowi w upalny dzień.  

Sadzimy las 

Z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia firmy, postawiliśmy na inicjatywę, która pozostawi po sobie ślad na kolejne lata. Jednogłośnie uznaliśmy, że najlepszym sposobem na świętowanie urodzin wydawnictwa będzie zaangażowanie w akcję sadzenia lasów. My postawiliśmy na oddalony o kilkadziesiąt kilometrów Ogrodzieniec.  

Ogrodzieniec to miasteczko położone na malowniczej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w powiecie zawierciańskim. Jego niezaprzeczalną atrakcją są ruiny zamku, znajdującego się na szlaku „Orlich Gniazd”. Tereny miasteczka otaczają zielone lasy, łąki oraz pola uprawne. Sama Jura Krakowsko-Częstochowska to miejsce, gdzie można świetnie odpocząć od zgiełku miasta i poobcować z naturą.  

We wrześniu za każdą zakupioną prenumeratę posadzimy jedno drzewo w ramach akcji „Posadź z nami las!”. Dzięki temu również i Wy – Klienci, będziecie mogli świętować z nami nasz jubileusz i mieć „swój” kawałek lasu. Razem możemy stworzyć coś pięknego. Pamiętaj o tym, podczas najbliższych zakupów. Nowy las będzie dla nas pięknym prezentem na te urodziny, a jego potencjał będziemy mogli obserwować przez wszystkie kolejne! 

To jak, przyłączysz się do nas?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl