#zostajemywdomu z Wami

Drodzy Klienci,

Jesteśmy! Działamy! Wspieramy Was!

#zostajemywdomu z Wami
#czytajwdomu


obecna sytuacja spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa na całym świecie, również w naszym kraju, zmieniła funkcjonowanie niemal każdej firmy. W tym trudnym czasie nasz zespół z powodzeniem przeszedł na tryb pracy zdalnej i dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było wysłane i dostarczone do Państwa bez żadnych zakłóceń i nieprawidłowości.


Wysyłki staramy się realizować na bieżąco, nasz dział dystrybucji działa sprawnie we współpracy z operatorami pocztowymi, jednak ze względu na ograniczenia logistyczne dostawa naszych przesyłek może się opóźnić, za co serdecznie przepraszamy. Jeśli dostawa zamówienia znacznie się opóźni lub nie dotrze wcale, zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta oraz z naszym konsultantem online na czacie.

Mimo niesprzyjających warunków dalej staramy się realizować misję, jaką Elamed Media Group postawiło sobie prawie 30 lat temu: wspieramy specjalistów w ich codziennej pracy.
Wspieramy Was Drodzy Klienci! Wiemy, jak ważne są rzetelne i wiarygodne informacje, które pojawiają się na łamach prasy specjalistycznej, a w dobie pandemii jeszcze bardziej zyskują one na znaczeniu.


Nie zwalniamy tempa – czasopisma oraz zaplanowane publikacje pojawią się zgodnie z planem oraz systematycznie zwiększamy portfolio produktów cyfrowych w formie e-booków i e-dodatków.Życzymy dużo zdrowia i pogody ducha!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl