ZIMOWA WYPRZEDAŻ 2019

Regulamin promocji „ZIMOWA WYPRZEDAŻ 2019”

 1. Niniejszy regulamin określa warunki i zasady, na jakich odbywa się promocja pod nazwą „ZIMOWA WYPRZEDAŻ 2019”.
 2. Organizatorem promocji jest ELAMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Katowicach, 40-203, przy al. Roździeńskiego 188c, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 000411505 .
 3. Promocja trwa w okresie od 16.01.2019 r. do 31.01.2019 r.
 4. Cena wybranych produktów są obniżone o 25% od ich ceny regularnej.
 5. Promocją są objęte wybrane produkty (książki) z działu Stomatologia, Weterynaria oraz Zdrowie i Bezpieczeństwo.
 6. Rabat nie obejmuje kosztów pakowania i wysyłki, nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi i kodami rabatowymi.
 7. Rabatu nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny ani rzeczowy.
 8. W przypadku anulowania zamówienia w całości z przyczyn leżących po stronie Klienta, Klientowi przysługuje ponowne skorzystanie z Promocji - w okresie promocji.
 9. Produkty w promocyjnych cenach można kupić w sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl oraz za porednictwem Działu Obsługi Klienta, tel. 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl.

REKLAMACJE

 1. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty wpłynięcia. Reklamacje rozpatruje trzyosobowa komisja powołana przez Organizatora.
 2. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać dokładny opis reklamacji oraz dane Klienta niezbędne do udzielenia mu odpowiedzi. Po rozpoznaniu reklamacji Klient zostanie poinformowany w formie e-mailowej o sposobie rozpatrzenia reklamacji.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Dane osobowe uczestników promocji będą przetwarzane zgodnie z zasadami opisanymi na stronie zgoda-status.elamed.pl.
 2. Udział uczestnika w promocji oznacza akceptację regulaminu promocji, a tym samym jego zasad, a także akceptację regulaminu sprzedaży opublikowanego na stronie dlaspecjalistow.pl/pl/i/Regulamin-sprzedazy/3.
 3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy powszechnie obowiązującego prawa, a zwłaszcza Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827 ze zm.).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl